Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.

- dana do isteka
Poslodavac:
SVEUČILIŠNI RAČUNSKI CENTAR SRCE
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
04.12.2020.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
e-mailom: posao-spps@srce.hr
Ostale informacije:
Opis poslova: Srce traži pojačanje u timu podatkovnih usluga koji razvija sustave za čuvanje i objavu rezultata rada cjelokupne hrvatske akademske i istraživačke zajednice, što uključuje razne vrste sadržaja - od studentskih radova preko znanstvenih radova pa do istraživačkih podataka i umjetničkih multimedijalnih radova. Kako bi hrvatska znanost bila vidljivija, sustave povezujemo s relevantnim europskim i globalnima infrastrukturama. Više o sustavima na kojima tražimo pojačanje možeš pronaći na poveznicama https://dabar.srce.hr/dabar, https://hrcak.srce.hr/, https://www.srce.unizg.hr/puh. Tražimo timskog igrača koji će aktivno sudjelovati u: • razvoju i održavanju modernih digitalnih repozitorija i podatkovnih usluga • razvoju i održavanju naprednih informacijskih sustava Tražimo 1 osobu na neodređeno vrijeme, na radnom mjestu Informatičar – savjetnik, uz probni rad od 6 mjeseci. Što su uvjeti za pridruživanje našem timu? • završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički diplomski stručni studij informatike, računarstva ili sličnog usmjerenja (razina 7 HKO) • 1 godina radnog iskustva • poznavanje LAMP (Linux, Apache, MySQL, PHP) arhitektura • poznavanje programskih jezika PHP ili Java • spremnost na daljnje učenje i stjecanje novih znanja o informacijskim sustavima i internetskim aplikacijama • napredno poznavanje engleskog jezika U prednosti si ako imaš sljedeće: • poznavanje okruženja Laravel • iskustvo u radu s programskom podrškom za digitalne repozitorije • iskustvo u radu s Drupal CMS-om • poznavanje alata Islandora • razvijene komunikacijske vještine za rad s korisnicima i rad u timu Što ti možeš očekivati od nas? • rad na zanimljivim i izazovnim zadacima na sustavima koje koristi više od 140 ustanova (fakulteti, sveučilišta, instituti i sl.) i dnevno ih posjećuje više od 120.000 korisnika • mogućnosti dodatnog usavršavanja (stručne edukacije i konferencije, pristup bogatoj građi interne knjižnice itd.) i napredovanja • iskusan i stručan tim s velikim kapacitetom odgovaranja na tvoja pitanja u uhodavanju • inicijative usmjerene na tvoje zdravlje i dobrobit • minimalno 27 dana godišnjeg odmora i poštivanje tvojeg slobodnog vremena • transparentan sustav prepoznavanja i nagrađivanja tvog doprinosa • plaću od 7.400,00 kn neto (+ prijevoz i ostali propisani i/ili motivacijski dodaci na plaću) Prijavu možeš poslati do 4.12.2020. godine, putem elektroničke pošte na posao-spps@srce.hr ili putem pošte na adresu Josipa Marohnića 5, Zagreb. Uz prijavu je potrebno priložiti i životopis na hrvatskom jeziku i presliku diplome. Na natječaj se, pod jednakim uvjetima, mogu prijaviti osobe obaju spolova. Osobe koje se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno posebnim propisima obvezni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo te priložiti propisane dokaze o tom statusu te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima utvrđenim natječajem, a na temelju uredne, potpune i pravovremene prijave na natječaj (https://gov.hr/moja-uprava/hrvatski-branitelji/zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403).
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
110204879
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2021, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.