Perač prozora (m/ž)

17 dana do isteka
Mjesto rada:
Zagreb i okolica
Rok prijave:
01.05.2021.

Manpower za Klijenta, traži kandidate za poziciju Perač prozora!

Mjesto rada:

  • Zagreb i okolica

VAŠA ZADUŽENJA I ODGOVORNOSTI ĆE BITI:

  • Pranje prozora na zgradama, poslovnim objektima, uredima i ostali poslovi čišćenja.

UVJETI:

  • Sposobnost rada na visini je prednost, ali nije uvjet
  • Prijašnje iskustvo u pranju prozora, iskustvo u radu na strojevima za pranje podnih obloga (šamponirka za pranje podova)
  • Odgovornost i preciznost u radu
  • Vozačka dozvola B kategorije je prednost, ali nije uvjet

NUDIMO:

  • Rad u ozbiljnoj, organiziranoj i prosperitetnoj tvrtki
  • Sigurna i motivirajuća primanja
  • Mogućnost ugovora na neodređeno
  • Isplata božićnice, prekovremenih sati

Ukoliko ste se pronašli u ovom tekstu, prijavite se putem donjeg linka Brze prijave.

Manpower d.o.o.
Avenija Dubrovnik 16 • HR - 10020 Zagreb • OIB: 35539279541 • MB: 02452812
T: +385 1 5565 700 • W: www.manpower.hr • E: info@manpower.hr
Trgovački sud u Zagrebu, MBS: 080675552• Temeljni kapital 20.000 Kn uplaćen u cjelosti.
Agencija za privremeno zapošljavanje, na osnovu rješenja Ministarstva gospodarstva, rada i poduzetništva
KLASA: 102-02/09-04/02 • UBROJ: 526-08-02-02/2-09-2

Brza prijava

Pošaljite zamolbu za posao i prijavite se na ovo radno mjesto.