Pekar/ica  HZZ OGLAS

Zagreb
Rok prijave:
26.05.2022.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
4
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
pisana zamolba: Planinska 2c
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://pan-pek.talentlyft.com/o/sgQ/apply
Ostale informacije:
Opis posla: •izrada pekarskih proizvoda prema tehnološkom postupku i zadanoj recepturi •rad na proizvodnim linijama prema tehnološkom postupku •priprema svih potrebnih sredstava i sirovina za neometano odvijanje proizvodnje pekarskih proizvoda
Uvjeti: •SSS/KV prehrambenog smjera ili NKV uz radno iskustvo •odgovoran pristup poslu •spremnost na timski rad
Poslodavac nudi: •sigurna primanja •mogućnost rada na pola radnog vremena •plaćene dodatke za rad noću, rad nedjeljom i praznikom •plaćene troškove javnog prijevoza (do 700 kn) •u slučaju prijave većeg broja kandidata s istog područja izvan Zagreba, spremni smo organizirati grupni prijevoz do mjesta rada •bonus za realiziranu preporuku kandidata •rad u profesionalnom, ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini •edukaciju i razvoj vještina
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
122849828
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje