Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 10.09.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Patronažna medicinska sestra / medicinski tehničar

- dana
Poslodavac:
My Fides j.d.o.o My Fides j.d.o.o
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
Razni gradovi u Njemačkoj
Rok prijave:
10.09.2018.

Opis radnog mjesta: Agencija My Fides za svog klijenta traži medicinske sestre/tehničare za rad u patronažnoj njezi gerijatrijskih ili pedijatrijskih pacijenata u više njemačkih gradova.

Natječaj je otvoren i za kandidate koji nemaju hrvatsko (EU) državljanstvo.

Idealan ste kandidat za ovo radno mjesto ako ste završili školovanje za medicinsku sestru/tehničara i služite se njemačkim jezikom u govoru i pismu.

Svoj životopis na njemačkom i hrvatskom jeziku možete poslati na mail adresu office@myfides.eu s naznakom: "Za natječaj: Patronažna medicinska sestra/medicinski tehničar - Njemačka"

Za sve informacije nazovite 091/3838-327
Posebne pogodnosti:- stalno radno mjesto
- dobri uvjeti rada
- daljnje usavršavanje
- pomoć pri pronalasku smještaja
- početna mjesečna brutto primanja za medicinske sestre/tehničare koji nemaju nostrificiranu diplomu od 2300€ do 2500€
- nakon nostrifikacije diplome mjesečna brutto primanja od 2800€ na više
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Inozemstvo
Država:Njemačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:- kvalifikacija za medicinsku sestru/tehničara
- njemački jezik na komunikacijskoj razini
- vozačka dozvola B kategorije
- odgovornost
- sklonost timskom radu
- spremnost za daljnje usavršavanje

(za rad s pedijatrijskim pacijentima potrebno prethodno iskustvo na pedijatriji)
Minimalna stručna sprema:Srednja škola
Strani jezik:njemački
Vozačka dozvola:B
Poznavanje rada na računalu:dobro
Potrebno radno iskustvo:jedna godina
Plaća:od 12 000 kn do 16 000 kn
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare