Parketar (m/ž)

Mjesto rada:
Mannheim, Njemačka
Rok prijave:
17.07.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima posredovanja pri zapošljavnaju, evidentirano u Knjigu evidencije pravnih i fizičkih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod rednim brojem 118/19 na temelju rješenja Ministarstva rada i mirovinskog sustava, KLASA: 102-02/19-03/47, URBROJ: 524-04-01-01/5-19-2

Zbog povećanog opsega poslovanja, za našeg partnera s poslovnicama u cijeloj Njemačkoj, tražimo više osoba (m/ž) za rad na poziciji Parketar

Opis posla:
Polaganje podova: parket, laminat, vinil, PVC

Rad na pripremi poda do konačnog projekta
Posebne pogodnosti:
Što nudimo:
Ugovor o radu sa njemačkim poslodavcem

Stalni radni odnos

Mjesečna primanja od 2200 do 2500 € (primanja u skladu s kvalifikacijama i radnim iskustvom)

Daljnja usavršavanja i edukacije radnika
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
Srednja stručna sprema

Državljanstvo EU ili ubrzo termin za vizu

Znanje njemačkog jezika na A2 razini

Ako ste spremni prihvatiti izazove koje nosi pozicija Parketar (m/ž) prijavite se slanjem Vašeg životopisa i zamolbe za posao.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački