Ovlašteni inženjer geodezije (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.03.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Temeljne odgovornosti:
• Planiranje, razvijanje i novo oblikovanje vlasničkih odnosa među česticama zemljišta i građevinama
• Utvrđivanje vrijednosti pojedinih zemljišnih čestica i građevina, te upravljanje vlasničkim odnosima nad njima
• Planiranje, izmjera, organizacija i nadzor građevinskih radova
• Projektiranje, uspostavljanje i upravljanje geografskim, kartografskim i zemljišnim informacijama, te trajno prikupljanje, čuvanje, obrađivanje i analiziranje podataka u tim sustavima
• Prikazivanje informacija o prostoru u obliku kartografskih prikaza
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Od Vas očekujemo:
• Završen diplomski studij geodezije
• Pečat i ovlaštenje za rad – položen stručni ispit
• Stručno radno iskustvo poslovima geodete – poželjno 5 godina
• Član Hrvatske komore ovlaštenih geodeta
• Iskustvo rada u GIS-u
• Spremnost na službena putovanja
• Korištenje engleskog jezika u poslovnoj komunikaciji
• Napredno korištenje računala u svakodnevnom radu
• Kreativnost, stručnost i proaktivni pristup razvoju proizvoda
• Odgovornost, savjesnost i želja za razvojem

Zainteresirane kandidate molimo da se prijave najkasnije do 5.3.2017.g.

Prijava putem linka
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
pet godina