Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 21.10.2021. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Osoblje hotela (m/ž)

- dana do isteka
Poslodavac:
Kategorija:
Mjesto rada:
Kleinwalsertal, Austrija
Rok prijave:
21.10.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Easy Consult sa sjedištem u Frankfurtu je agencija specijalizirana za posredovanje u zapošljavanju na europskom tržištu rada.

Našim kandidatima pružamo i profesionalnu podršku tijekom cijelog selekcijskog procesa te i samog procesa zapošljavanja.

Za eminentni i renomirani hotel u Austriji potražujemo glavnog kuhara, pomoćnog kuhara, voditelja restorana, konobara, recepcionera i ostalo osoblje za čišćenje.

Uvjeti rada:
• Dugoročno radno mjesto ili sezonski posao

Neto plaća:
• Glavni Kuhar: 15 000kn , 13.-a i 14.-a plaća
• Konobar: 11 000-13 000kn, 13.-a i 14.-a plaća
• Voditelj restorana: 13 000-15 000kn, 13.-a i 14.-a plaća
• Recepcioner: 12 000-15 000, 13.-a i 14.-a plaća

• Radno vrijeme: 40 sati tjedno + mogući prekovremeni sati
• Rad u dvije smjene
• Pružen i plaćen smještaj

Početak rada: Po dogovoru.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, sezonski posao
Županija:
Država:
Austrija

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:
Vaš profil:
• Prijaviti se mogu kandidati koji imaju EU državljanstvo
Potrebno znanje njemačkog jezika na razini B2

Prijava putem donje Brze prijave sa životopisom na njemačkom ili engleskom jeziku sa slikom.

Važne napomene:
*U obradu ćemo uzeti samo kandidate s važećim EU osobnim dokumentima te kandidate koji nam dostave životopis na stranom jeziku, po mogućnosti u predefiniranom odnosno Europass formatu
*Korištene riječi i pojmovi koji imaju rodno značenje odnose se jednako na muški i ženski rod bez obzira jesu li korišteni u muškom ili ženskom rodu
*U skladu s Općom Uredbom o zaštiti osobnih podataka, s dostavom vaših podataka slažete se s automatskom obradom istih.
Strani jezik:
njemački