Osoba za kreiranje sadržaja na društvenim mrežama i prodaju (m/ž)

Mjesto rada:
Pazin
Rok prijave:
13.05.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kreiranje sadržaja za društvene mreže,
Praćenje noviteta u oglašavanju na društvenim mrežama,
Kreiranje kampanja za oglašavanje,
Predlaganje smjera oglašavanja prema potrebama klijenata.
Posebne pogodnosti:
Pozitivno radno okruženje,
dobri uvjeti rada,
napredovanje i osobni razvoj.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Razina obrazovanja viša ili visoka stručna sprema. Potrebno je dobro poznavanje engleskog jezika, a poželjno je poznavanje i drugog stranog jezika.
Radno iskustvo nije bitno, već spremnost na rad i usvajanje novih znanja i vještina.
Minimalna stručna sprema:
Viša škola
Strani jezik:
engleski, talijanski ili njenački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
osnovno