Oracle projektant / programer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
07.04.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Opis posla

Voliš izazovne i inovativne projekte? Želiš se dalje razvijati i usavršavati? Onda si na pravom mjestu jer Infosistem traži upravo tebe!

Oracle projektant/programer – (m/ž), Zagreb

Tražimo iskusnog Oracle projektanta/programera sa odličnim znanjem PL/SQL-a i web tehnologija, za posao projektiranja, implementacije, nadogradnje i održavanja poslovnih aplikacija baziranih na Oracle tehnologijama.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
Potrebna nam je odgovorna osoba kojoj nije teško učiti, kako nove, tako i stare tehnologije te nove poslovne procese.

Nudimo rad na velikim i izazovnim projektima na kojima će se istaknuti Vaša mogućnost razumijevanja kompleksnih poslovnih procesa.

Potrebno je:
• minimalno tri godine iskustva u radu sa Oracle tehnologijama
• odlično poznavanje SQL-a, i PL/SQL-a
• visoka sposobnost analiziranja i rješavanja složenih problema
• spremnost i sposobnost za učinkoviti rad na više projekata

Prednost će imati kandidati sa:
• posjedovanjem Oracle certifikata
• poznavanjem Oracle Forms & Reports
• poznavanjem APEX-a, jQuery i javascripta
• poznavanjem engleskog jezika u govoru i pismu
• posjedovanjem vozačke dozvole B kategorije

Nudimo:
• veliku samostalnost te priliku za osobni i profesionalni rast i razvoj uz mentora
• mogućnost napretka prema postignutim rezultatima
• ugovor na neodređeno vrijeme

Od kandidata očekujemo:
• motiviranost
• napredno razmišljanje
• kreativnost
• predanost postavljenim ciljevima
• želju za razvojem znanja i učenjem
• samostalnost u radu
• spremnost na timski rad

Ukoliko se prepoznajete u navedenom opisu, javite nam se na [email protected].
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine