Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 02.10.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Operater za sanaciju spremnika (m/ž)

- dana do isteka
Mjesto rada:
Gornja Gračenica
Rok prijave:
02.10.2020.

Znate li zašto volim raditi u Ini?

Zato što me ova kompanija podržava kroz cijeli moj dugogodišnji radni vijek - imam priliku educirati se, napredovati i surađivati s odličnim timom!

Poziv za prijavu na natječaj za poziciju:

OPERATER ZA SANACIJU SPREMNIKA (M/Ž)

Broj izvršitelja: 2

Organizacijska jedinica:
STSI, d.o.o.

STSI - Integrirani tehnički servisi d.o.o. je članica INA Grupe i vodeća tvrtka za održavanje, inženjering i izvođenje investicijskih projekata u Republici Hrvatskoj nastala integriranjem tehnologija i resursa. Kroz svoju dugogodišnju povijest STSI je u funkciji održavanja, istraživanja i proizvodnje nafte i plina, prerade, prodaje i distribucije nafte, plina i derivata te u raznim organizacijskim oblicima pokriva područja strojarstva, elektrotehnike, građevinarstva i transporta.

OPSEG POSLA:

Rad na podzemnim spremnicima i obavljanje kemijsko-mehaničkog čišćenja.

OPIS POSLA

  • Rad na ugradnji dvostruke stjenke u podzemnim spremnicima, na podzemnim spremnicima po benzinskim pumpama
  • Rukovanje vozilima, uređajima i opremom, izvođenje radnih operacije sukladno vrsti rada
  • Vođenje zakonski i po internim propisima potrebne dokumentacije za vozila, uređaje i opremu
  • Popravljanje manjih kvarova na sredstvima rada i opremi samostalno, a većih uz pomoć ovlaštene osobe
  • Radovi kemijsko-mehaničkog čišćenja
  • Održavanje sredstava rada i vođenje brige o ispravnosti vozila i opreme
  • Vođenje radnih evidencija
  • Rad u posebnim uvjetima rada

UVJETI:

  • VKV ili SSS tehničkog smjera
  • 1 godina radnog iskustva na AKZ radovima (pjeskarenje, nanošenje materijala airlessom)
  • Zdravstvena sposobnost sukladno Pravilniku o poslovima s posebnim uvjetima rada za rad u zatvorenom prostoru
  • Vozačka dozvola (B kategorija)

PREDNOSTI:

  • Položen ispit za upravljanje motornim vozilima C i E kategorije
  • Radno iskustvo na uređajima s povećanom opasnosti – visokotlačni uređaji; uređaji za pjeskarenje, airless
  • Radno iskustvo na poslovima s posebnim uvjetima rada - pogoni i oprema za proizvodnju i preradu nafte
  • Radno iskustvo na radovima kemijsko-mehaničkog čišćenja
  • Radno iskustvo na izvođenju antikorozivnih radova