Operater u proizvodnji (m/ž)

Mi smo europski lider u svakodnevnom prilagođavanju proizvoda... Naša vizija i ambicija nisu samo omogućiti prilagodbu gotovo bilo kojeg proizvoda (torbe, bilježnice, šalice, privjesci za ključeve, naljepnice, magneti, majice ...) u bilo kojoj mogućoj tehnici, već i dostaviti ga u najbržem roku i najviše kvalitete...

Operater u proizvodnji (m/ž)- više radnika u različitim odjelima
Zagreb

Opis poslova:

  • Rad u različitim odjelima za digitalni tisak uključuje print na različite proizvode
  • Priprema robe za rad
  • Pakiranje i otprema
  • Rad u skladištu materijala – vozač viličara (1 operater)

Uvjeti:

Tražimo više radnika za rad u različitim odjelima

  • NKV/KV/PKV/SSS obrazovanje
  • Sa ili bez iskustva
  • Rad u tiskari je prednost (znanje rada na strojevima u grafičkoj industriji)
  • Spremnost na rad u 2 smjene
  • Pridržavanje pravila zaštite na radu
  • Samostalnost i odgovornost u radu
  • Želja za učenjem i usvajanjem novih vještina

Nudimo:

  • Rad u dinamičnom internacionalnom radnom okruženju
  • Redovita primanja visinom konkurentna na tržištu rada
  • Rad u pravednom okruženju koje nagrađuje radni doprinos radnika
  • Poticajnu i ugodnu radnu atmosferu
  • Kontinuirano ulaganje u edukaciju i profesionalni razvoj

Prijavite se putem donjeg linka Brze prijave.