Operater u pozivnom centru (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
05.05.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
CREDITEXPRESS International (http://creditexpressgroup.com/cro/#home-slider) je osnovan 1999. godine od strane vodećih stručnjaka u naplati potraživanja Centralne i Istočne Europe te je prisutan u dvanaest zemalja regije.

Visoki standardi poslovanja, kvaliteta usluga i brzi razvoj omogućavaju izvrsne rezultate te prisutnost među vodećim tvrtkama koje se bave naplatom potrživanja u regiji.

Pozicija: Operater u pozivnom centru
Mjesto rada: Zagreb
Tip Ugovora: neodređeno i određeno vrijeme
- Više izvršitelja

Opis radnih zadataka i odgovornosti:
• Telefonska i pismena komunikacija s dužnikom
• Dogovaranje otplate dugovanja s dužnikom
• Praćenje realizacije postignutih dogovora
• Upis podataka u korisničku bazu
• Pridržavanje zadanih procedura i pravila.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Traženi uvjeti i kvalifikacije:
• SSS i više
• Znanje rada na računalu
• Iskustvo u naplati potraživanja i / ili rad u pozivnom centru su prednosti
• Otvorenost za usvajanje novih znanja
• Komunikacijske i pregovaračke vještine
• Snalažljivost u napetim i neočekivanim situacijama
• Samostalnost u izvršavanju zadataka
• Orijentiranost cilju i poslovnom uspjehu
• Sklonost timskom radu i suradnji.

Ako ste zainteresirani za to da postanete novi član našeg uspješnog tima, molimo Vas da nam pošaljete svoj životopis putem linka Brza prijava na hrvatskom jeziku do 05.05.2017.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola