Operater/operaterka za procese strojnog sortiranja, pakiranja i prerade  HZZ OGLAS

Poslodavac:
RABO d.o.o. za proizvodnju i preradu voća
Mjesto rada:
Kneževi Vinogradi
Rok prijave:
25.03.2023.

Mjesto rada:
KNEŽEVI VINOGRADI, OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
osobni dolazak: PUT JABUKE 1, KNEŽEVI VINOGRADI
najava na telefon: 031 731228
mobitel: 091 1202734
pisana zamolba: Put jabuke 1, 31 309 Kneževi Vinogradi
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova:
- rukovanje opremom za sortiranje, pakiranje i preradu te svim pripadajućim priključcima, uređajima i strojevima
- priprema, vođenje i nadzor poslova sortiranja i pakiranja voća
Uvjeti:
- minimalno srednja stručna sprema (stručna škola mehanizacije, strojarstva, elektrotehnike i sl.)
- poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
- poznavanje rada na računalu
- spremnost na timski rad
- poznavanje engleskog jezika
Poslodavac nudi:
- plaćene putne troškove
- službeni telefon
- mogućnost napredovanja
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
129936686
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje