Operater na sustavima za ispis i kuvertiranje (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
24.05.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Hitra je vodeći pružatelj usluga izrade digitalnih i papirnatih dokumenata. Vodeći smo pružatelj usluge iRačun-a u Hrvatskoj. Svaki mjesec generiramo milijune dokumenata i pošiljaka za svojih 100 klijenata i distribuiramo ih različitim kanalima (digitalnim i papirnatim). Zaštita podataka presudna je za naše poslovanje.

Operater na sustavima za ispis i kuvertiranje (m/ž) - tražimo više izvršitelja

Opis posla:

- upravljanje sustavima za ispis i kuvertiranje i ostalim sustavima u produkciji
- rad na više strojeva odjednom pazeći na rokove isporuke i kvalitetu
- ulazna i izlazna kontrola proizvoda nakon dovršetka procesa u skladu sa ISO 9001 standardima
- postupanja i rad u skladu s odredbama informacijske sigurnosti
- osnovno održavanje stroja, otklanjanje zastoja i manjih kvarova
- u toku rada radnik je dužan pridržavati se tehnološkog postupka i uputa za rad na siguran način
- izvršavanje zadataka prema naputku voditelja smjene
- rad na ostalim poslovima u proizvodnji
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
- timski rad u dinamičnom i ugodnom okruženju koje prati tehnologiju i potrebe tržišta
- primanja u skladu s kompetencijama i učinkovitošću
- mogućnost napredovanja i dodatne edukacije
- mogućnost zapošljavanja na pola radnog vremena
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- poželjno SSS/VŠS tehničkog smjera
- informatička pismenost (snalaženje na računalu i MS Office)
- poželjno poznavanje engleskog jezika zbog korištenja aplikativnog sučelja na opremi

Prednosti: iskustvo rada u tiskarskoj industriji i posjedovanje dozvole za upravljanje viličarom.

Što očekujemo:
- samostalnost, preciznost i organiziranost u radu
- proaktivnost i inicijativa
- timski rad
- orijentiranost prema ostvarenju ciljeva
- slijeđenje uputa
- razmišljanje o poslu
- spremnost na fleksibilno radno vrijeme, rad u smjenama i vikendima
- zainteresiranost za rad sa strojevima u proizvodnji (mehanika, elektronika, informatika)
- zainteresiranost za učenje i svladavanje novih znanja