Operater na proizvodnoj liniji (m/ž)

Mjesto rada:
Sjeverna Njemačka
Rok prijave:
18.02.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Agencija Naton Work Service traži za klijenta u Njemačkoj više radnika za poziciju:

OPERATER NA PROIZVODNOJ LINIJI (m/ž),
više izvršitelja u Sjevernoj Njemačkoj

OPIS POSLA:
- rad sa mehaničkim i električnim komponentama u autoindustriji.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:

Znanja i kvalifikacije:
OČEKIVANJA OD KANDIDATA:
- tehničko obrazovanje
- poželjno iskustvo u na sličnim poslovima u proizvodnji
- ozbiljnost, odgovornost, marljivost, nekonfliktnost, želja za radom/zaradom
- znanje njemačkog jezika za potrebe rada i sporazumijevanja
- EU državljanstvo je obvezno.

UVJETI RADA:
- rad u smjenama od 40 sati tjedno, uredna prijava na njemačko osiguranje, plaćeni godišnji odmor
- besplatan smještaj u blizini radnog mjesta
- bruto plaća po satu iznosi 12,50€

ŽIVOTOPIS:
Životopis treba biti jasan i vjerodostojan, te treba navesti naziv i mjesto rada te poziciju kronološki;
također molimo navesti status da li ste sada zaposleni. Životopis treba sadržavati Vaše točne kontakte (mobitel i e-mail). Poželjna je i osobna fotografija u zaglavlju životopisa.

PRIJAVA PUTEM E-MAILA:
Molimo kandidate da pošalju životopis na [email protected] te navedu naziv pozicije za koju se prijavljuju.

PRIJAVA PUTEM POŠTE:
Ukoliko ne koristite elektronsku poštu, životopis možete poslati OBIČNOM poštom (3,10 kn za Hrvatsku) na našu adresu te navesti za koju poziciju se prijavljujete: Naton ljudski potencijali d.o.o., Zvonimirova 2, 10000 Zagreb.

PROCES SELEKCIJE:
SAMO odabrane kandidate osobno će kontaktirati HR menadžer agencije Naton kao i partnerske agencije u Njemačkoj (telefonski intervju na hrvatskom). Zamolili bismo kandidate da bez prethodnog dogovora ne dolaze osobno u agenciju.

VAŽNO: Molimo kandidate koji se nisu odlučili za rad u inozemstvu te preseljenje da se ne prijavljuju za ove pozicije (kandidat mora biti siguran da želi raditi van Hrvatske)
▪ MOLIMO kandidate da se ne prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju, jer ih nećemo uzeti u obzir
▪ Potvrda o nekažnjavanju bit će potrebna za izabrane radnike za rad u Njemačkoj
▪ Agencija Naton WS obvezuje se na zaštitu osobnih podataka pristiglih dokumenata.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Poznavanje rada na računalu:
dobro