Operater na presi (m/ž)

Mjesto rada:
Omiš
Rok prijave:
20.04.2019.

Omial novi d.o.o. sa svojim povezanim poslovnim subjektima čini Aluflexpack Grupu koja je integrirana u austrijsku grupu Montana Tech Components. Glavna poslovna djelatnost je prerada aluminijske folije i savitljivih filmova te proizvodnja aluminijskih posudica i lakiranih alumijskih folija. Više na: www.aluflexpack.com

OPERATER NA PRESI (m/ž)
Omial novi, Omiš – 2 izvršitelja

UKOLIKO TRAŽITE:
Dugoročne izazove u brzorastućem proizvodnom okruženju
Mogućnost brzog napredovanja i osobnog razvoja u internacionalnom okruženju
Stabilan posao i konkurentnu plaću
Zanimljive projekte i dinamične uvjete rada

TE POSJEDUJETE:
Organizacijske i analitičke vještine
Fleksibilnost i komunikativnost
Pozitivan stav i kreativan duh

OMIAL NOVI
(ALUFLEXPACK GRUPA)
jedinstvenu priliku i mogućnost učenja i rada u vrhunskoj proizvodnoj djelatnosti!

Uvjeti:

  • Srednja stručna sprema (SSS), tehnička struka
  • Prednost radno iskustvo najmanje 1 godina na poslovima operatera
  • Poznavanje rada u MS Office programima
  • Strani jezici: znanje engleskog jezika poželjno

Opis posla:

  • Rad u četverosmjenskom radu
  • Postavlja sirovine, prati rad stroja, upućuje stroj u rad u slučaju zastoja,pakira proizvod
  • Evidentira rezultate proizvodnje u propisanu dokumentaciju
  • Ostali režijski poslovi (izrada kutija, selekcija)
  • Ostalo po nalogu neposrednog rukovoditelja

Prijava kandidata:
Molimo da cijenjene ponude s motivacijskim pismom i životopisom proslijedite putem linka za prijavu ili direktno mailom [email protected] zaključno do 20.04.2019.

Napomena: poziv u daljnji selekcijski postupak uputiti ćemo samo kandidatima koji odgovaraju traženim uvjetima iz natječaja i za koje ocijenimo da postoji realna šansa utemeljenja suradnje. Ostalim kandidatima zahvaljujemo na iskazanom interesu i pozivamo da i dalje prate naše natječaje i nove prilike za Aluflexpack novi suradnjom. Sve pristigle prijave pohranit ćemo u našoj internoj bazi podataka, osim ukoliko se ne slažete što molimo da naglasite prilikom prijave na natječaj.