Operater krana (m/ž)

Mjesto rada:
Klagenfurt, Austrija
Rok prijave:
31.05.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
◾ samostalan rad
◾ okretanje toranjske dizalice s daljinskim upravljačem
◾ podizanje raznih vrsta tereta
Posebne pogodnosti:
◾ zaposlenje pod austrijskim uvjetima – austrijski poslodavac
◾ atraktivna plaća 15,36 EUR bruto / satnica + 26,40 neto dodatka an odrađeni dan
◾ smještaj organizira poslodavac
◾ proces zapošljavanja i rješavanja formalnosti traje 2-3 radna dana
◾ doprinose i poreze poslodavac plaća u Austriji
◾ mogućnost prekovremenih ovisi o projektu
◾ mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje
◾ podršku našeg regrutacijskog tima tijekom i nakon zapošljavanja
◾ naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na njemačkom jeziku u svrhe zapošljavanja)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
◾ komunikativno znanje njemačkog jezika
◾ stručna sprema u struci
◾ iskustvo u gore navedenoj profesiji
◾ vozačka dozvola kategorija B
◾ vlastiti automobil – poželjno

Molimo prijavite se putem donje 'Brze prijave'.
Vozačka dozvola:
B