Operater/ka kogeneracijskog postrojenja  HZZ OGLAS

Poslodavac:
DIN ENERGO d.o.o. za proizvodnju energije i usluge
Mjesto rada:
Novoselec
Rok prijave:
17.06.2022.

Mjesto rada:
NOVOSELEC, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: DIN ENERGO d.o.o. Park hrvatskih mučenika 4, 10315
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: Praćenje dnevnog operativnog rada kogeneracijskog postrojenja uključujući kotlovnicu, toplinski sustav, turbo generatorski sustav, kemijsku pripremu vode, kompresornicu te sustav za dobavu biomase u ložište peći.
Provođenje dnevnih, tjednih i mjesečnih aktivnosti u sklopu preventivnog održavanja
Utvrđivanje i otklanjanje uzroka operativnih kvarova uz pomoć internacionalne tehničke podrške
Praćenje kvalitete i količine drvene sječke u postrojenju te pravovremeno reagiranje u slučaju odstupanja od standardiziranih vrijednosti
Vođenje i briga oko operativnih dnevnika, zapisnika i izvještaja
Sudjelovanje u implementaciji dodatnih poboljšanja u postrojenju radi povećanja performansi, održavanja, operativnog rada i/ili životnog vijeka
Briga o funkcionalnosti i čistoći postrojenja
Upravljanje strojevima (utovarivač) u cilju opskrbe postrojenja biomasom
Edukacija, provođenje i poštivanje visokih mjera zaštite okoliša, zdravlja i sigurnosti
Ostali poslovi prema nalogu voditelja kogeneracijskog postrojenja
Uvjeti: Četverogodišnje srednjoškolsko obrazovanje elektrotehničkog ili strojarskog usmjerenja uz minimalno 1 godinu radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
Alternativno trogodišnje srednjoškolsko obrazovanje elektrotehničkog ili strojarskog usmjerenja uz minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
Afinitet za radom u automatiziranim sustavima
Izražena motiviranost za rad u dinamičnom, internacionalnom i tehnološki naprednom postrojenju
Proaktivnost, odgovornost i razvijen osjećaj za detalje, rokove i visoke standarde rada
Spremnost na učenje, usavršavanje i razvoj tehničkih kompetencija
Poznavanje i iskustvo rada u SCADA sustavima
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
123480025
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje