Operater dizalice (m/ž)

Mjesto rada:
Austrija - razne lokacije
Rok prijave:
30.09.2020.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Rukovanje stacionarnom toranjskom dizalicom na gradilištu.
Posebne pogodnosti:
- zaposlenje na njemačkim uvjetima – austrijski poslodavac (ne u delegaciji)
- atraktivna plaća 15,04 EUR bruto / satnica + 26,40 EUR neto dodatka na odrađeni dan + 15 EUR neto na odrađeni dan u svrhe plaćanja smještaja
- smještaj organizira i plaća poslodavac radnim danima
- zdravstveno osiguranje
- doprinose i poreze poslodavac plaća u Austriji
- avansi plaćeni svaki tjedan u gotovini ili na hrvatski/ austrijski račun
- mogućnost prekovremenog rada (ako ta opcija nije dostupna – obavjestićemo vas
o tome)
- mogućnost profesionalnog razvoja i dugoročne suradnje
- podršku naših konzultanata u koordinaciji zapošljavanja
- mogućnost redovitih putovanja u Hrvatsku
- pravo na odmor
- naše usluge su besplatne (između ostalog: prijevod i profesionalna priprema životopisa na njemačkom jeziku u svrhe zapošljavanja)
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Austrija

Ponuda je namijenjena samo osobama koje imaju državljanstvo EU.

- komunikativno znanje njemačkog jezika
- iskustvo u gore navedenoj profesiji
- vozačka dozvola kategorija B
- vlastiti automobil – poželjno
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B