Opći i vaskularni kirurg (m/ž)

Mjesto rada:
Osijek
Rok prijave:
05.03.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Po uzoru na europske centre, Poliklinika Lege Artis iz Osijeka objedinjuje profesionalizam, dugogodišnje iskustvo njenih liječnika i najmoderniju medicinsku opremu.

Ovoj privatnoj poliklinici primarna je djelatnost vaskularna kirurgija, odnosno kirurgija vena, ali obuhvaća i opću, abdominalnu te plastičnu kirurgiju u estetske svrhe.

Odgovornost posla:
Obavljanje poslova iz domene opće i vaskularne kirurgije.

Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• visoka stručna sprema,doktor struke
• najmanje 3 godine radnog iskustva
• znanje engleskog jezika
• preciznost i fokusiranost
• dobre komunikacijske vještine i timski rad
• profesionalnost i odgovornost u radu
• želja za usavršavanjem i napredovanjem

Od Vas se očekuje:
• rad u području opće i vaskularne kirurgije
• korištenje modernih metodama u radu
• davanje medicinskih mišljenja
• savjetovanje pacijenata
• vođenje evidencije i medicinske dokumentacije

Nudimo Vam:
Kao moderno opremljena poliklinika s više ordinacija, uz najnovije tehnologije i materijale, stručno usavršavanje i mogućnost napredovanja, pružamo izvrsne uvjete rada, vrlo ugodno okruženje, redovite prihode te izrazitu usmjerenost na timski rad.

Ukoliko želite biti dio vrhunskog tima, raditi u vrlo ugodnoj atmosferi moderno opremljene poliklinike, u kojoj stručnost i iskustvo dolaze do izražaja, svakako ne propustite priliku i postanete dio našeg tima

Prijave na natječaj zaprimaju putem maila [email protected] do 5. ožujka 2019. godine.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine