Office administrator / Retail administrator (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
17.02.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Kada je nastao, brand Regatta bio je povezan s neustrašivim istraživačima. No, mi smo samo htjeli otvoriti vrata i zabavljati se. A htjeli smo i da se svi drugi mogu zabavljati s nama u prirodi. Stoga smo napravili odlične proizvode koje si ljudi mogu priuštiti, odjeću koja će ih potaknuti da idu van i uživaju u svježem zraku bez brige o tom koliko će ih to koštati. To je još uvijek ono što je u Regatti bitno.

- nabava uredskog materijala
- priprema dokumentacije za vanjsko računovodstvo
- administriranje dokumentacije iz maloprodaje
- rješavanje dnevnih pitanja s maloprodajom
- voditi računa o zalihama artikala
- rješavanje reklamacija
- organiziranje dostave i transporta
- izrada deklaracija
- izrada izvještaja o prodaji (dnevni, mjesečni, godišnji)
- osiguravanje protoka informacija unutar tvrtke
- prijevodi POSM za prodajna mjesta
- održavanje web shop-a
- unos narudžbi
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo;
- minimalno 3 godine na istim ili sličnim poslovima
- vedru, veselu, prijateljsku i ugodnu osobu
- odgovornost, sistematičnost i analitičnost
- komunikacijske vještine (usmene i pismene)
- poznavanje rada na računalu (Office)
- engleski u govoru i pismu
- fleksibilnost za različite vrste zadataka
- samoinicijativnost
- efikasno planiranje radnih zadataka
- sposobnost praćenja i provođenja procedura
- samopouzdanost u davanju savjeta i informacija
Strani jezik:
engleski
Potrebno radno iskustvo:
tri godine