Odvjetnički vježbenik / vježbenica bez ili sa položenim pravosudnim ispitom

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
18.04.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Odvjetničko društvo Borić & partneri d.o.o., Zagreb, Slavonska avenija 6 s težištem na gospodarskom pravu raspisuje natječaj za

Odvjetničkog vježbenika / vježbenicu bez ili sa položenim pravosudnim ispitom.

Odvjetničko društvo Borić & partneri d.o.o. jedno je od vodećih odvjetničkih društava u zastupanju inozemnih klijenata. Od samog početka djelovanja naše odvjetničko društvo njeguje jake međunarodne veze, posebice partnerske odnose s poznatim austrijskim i njemačkim društvima. Većina naših klijenata su strana trgovačka društva. Profesionalnost, proaktivno djelovanje, međunarodni fokus te individualni pristup potrebama klijenata temelji su našeg jedinstvenog pristupa koji je usmjeren na prvorazrednu uslugu.

Ukoliko ulazite u krug najboljih pravnika, raspolažete odličnim znanjem njemačkog i/ili engleskog jezika u govoru i pismu, zasigurno ćete u ovom društvu naći idealno okruženje za daljnji razvoj svojih potencijala.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• izvrsno znanje njemačkog i/ili engleskog jezika u govoru i pismu
• poznavanje rada na računalu
• vozačka dozvola B kategorije (poželjno)

Što nudimo:
• stimulativnu plaću
• perspektivu za daljnje napredovanje unutar društva
• optimalne uvjete za rad
• rad s vodećim svjetskim odvjetničkim društvima
• rad u poticajnoj internacionalnoj sredini
• dugoročnu suradnju

Svoju molbu zajedno sa životopisom pošaljite e-mailom na adresu: [email protected] ili Brzom prijavom.
Strani jezik:
engleski, njemački
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro