Održavatelj/ica (elektro)  HZZ OGLAS

Poslodavac:
Impol-TLM d.o.o. za proizvodnju i usluge
Mjesto rada:
Šibenik
Rok prijave:
27.06.2022.

Mjesto rada:
ŠIBENIK, ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Srednja škola 4 godine
Uvjeti na radnom mjestu:
Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:
6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
pisana zamolba: Impol-TLM d.o.o. Narodnog preporoda 12 Šibenik
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
IMPOL – TLM d. o. o. Za proizvodnju i usluge Ulica Narodnog preporoda 12 Šibenik Tel.: 0038522 313 116 Mi smo inovativna, razvojno orijentirana tvrtka sa širokim spektrom vrhunskih aluminijskih poluproizvoda i proizvoda s ciljem uspješnog zadovoljavanja tržišta različitih zahtjeva. Svoj rast gradimo na temelju društvene odgovornosti i brige za naše zaposlenike. Usmjereni smo na rast i razvoj, i na taj način gradimo skoro dvjesto godina staru tradiciju proizvodnje valjanih proizvoda. Naše temeljne vrijednosti su: inovativnost, marljivost, prilagodljivost, izvrsnost i lojalnost. IMPOL – TLM d. o. o., za proizvodnju i usluge iz Šibenika je dio grupacije IMPOL Slovenija. Osim u Šibeniku i Slovenskoj Bistrici, nalazimo se i u Srbiji, Sevojno. Radno mjesto: ODRŽAVATELJ 2 (ELEKTRO) (M/Ž) Traženo radnika: 1 izvršitelja Stručna sprema: III/IV – Tehnička (elektro) Uvjeti: 6 mjeseca radnog iskustva Vozačka dozvola B-kat.

Opis posla: Obavlja poslove na održavanju strojeva i uređaja u pripadajućim postrojenjima.
Brine se da svoj posao radi u skladu sa Zakonom o radu, Zakonom o očuvanju okoliša i zahtjevima sustava ISO o kvaliteti proizvoda.
Popravlja hitne i nepredviđene kvarove, vrši zamjenu ili popravak oštećenih dijelova stroja ili opreme.
Obavlja preventivne poslove u pogonu prema listi preventivnih zahvata (dnevni, tjedni, mjesečni) za svaki stroj.
Prati i evidentira potrošnju rezervnih dijelova i o tome informira svog nadređenog.
Evidentira događaje (zastoje i kvarove na strojevima) i upisuje u knjigu izvješća obavljene aktivnosti.
Radi u smjenama u okvirima potreba i organizacije službe Održavanja.
Priprema rezervne dijelove za slijedeće preventivne preglede prema dokumentaciji preventive.
Sudjeluje u montaži novih sklopova i pripadajuće opreme.
Vodi brigu o čišćenju, skladištenju, konzerviranju rezervnih dijelova.
Proučava nacrte i dokumentaciju.
Angažira se u hitnim intervencijama (dežurstvo kući).
Održava red i čistoću radnog mjesta i pripadajuće radionice.
Nadzire ispravnost stroja iz djelokruga svoje stručne spreme.
Obrazuje se i osposobljava u skladu s priznatim planom i zahtjevima službe Održavanja.
Brine se o radnoj dokumentaciji (nacrti, upute i slično).
Izvodi sve poslove održavanja uzimajući u obzir znanja i postupke, te izvodi druge naloge iz djelokruga održavanja dobivene od nadređenog vođe.
Što nudimo: Ugovor o radu na određeno vrijeme s mogućnošću sklapanja ugovora o radu na neodređeno Redovna primanja Rad u dinamičnom i pozitivnom okruženju Prijevoz: DJELOMIČNO Što tražimo: - sposobnost brzog učenja - intenzivan radni angažman i motiviranost - snalažljivost u pristupu poslu -marljivost i predanost radu -sklonost timskom radu Mjesto rada: IMPOL – TLM d. o. o., Ulica Narodnog preporoda 12, Šibenik Rok prijave: 27. LIPNJA 2022. godine Prijava : Molbu sa životopisom, preslikom svjedodžbe i dokazom o radnom stažu: elektronska radna knjižica te uvjerenjem o nekažnjavanju (ne starije od mjesec dana) dostaviti putem e-mail-a na: [email protected] Ili, poštom na adresu: IMPOL – TLM d. o. o., Ulica Narodnog preproda 12, Šibenik, s naznakom: „Ne otvaraj – natječaj za radno mjesto, n/r g. Hrvoje Galić“
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
120948812
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje