Odgojitelj/odgojiteljica predškolske djece

27 dana
Poslodavac:
Dječji vrtić Čarobno ogledalce
Kategorija:
Znanost i obrazovanje
Mjesto rada:
Varaždinske Toplice
Rok prijave:
15.06.2018.
Mjesto rada:VARAŽDINSKE TOPLICE, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Viša ili prvostupanjska
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike word
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Poslodavac:Dječji vrtić Čarobno ogledalce
Kontakt:osobni dolazak: VATROSLAVA JAGIĆA 13, VAR. TOPLICE pismena zamolba: VATROSLAVA JAGIĆA 13, 42223 VARAŽDINSKE TOPLICE e-mailom: vrticcarobnoogledalce@gmail.com
Ostale informacije:

Opis posla: rad s djecom predškolske dobi. NATJEČAJ za radno mjesto odgojitelj/odgojiteljica I. Odgojitelj/odgojiteljica - jedan/na (1) izvršitelj/izvršiteljica na neodređeno puno radno vrijeme II. UVJETI za gore navedeno radno mjesto odgojitelja/ice su: - završen preddiplomski sveučilišni studij za odgojitelja predškolske djece, odnosno studij za odgojitelja kojim je stečena viša stručna sprema u skladu s ranijim propisima, kao i završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički studij za odgojitelja, odnosno prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (N. N. 10/97, 107/07, 94/13) - položen stručni ispit ili dokaz da je oslobođen /a obveze polaganja po ranijem zakonu - na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola III. UZ PISANU ZAMOLBU POTREBNO JE PRILOŽITI SLIJEDEĆE DOKUMENTE : Dokaz o stečenoj stručnoj spremi ( preslika) Dokaz o položenom stručnom ispitu (preslika) Dokaz o hrvatskom državljanstvu ( preslika) Potvrdu nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko djelo iz članka 25.Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju N.N.10/07, 107/07, 94/13), ne stariju od 6 mjeseci Potvrdu nadležnog Prekršajnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak iz članka 25.st.4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (N.N. 10797, 107/07, 94/13), ne stariju od 6 mjeseci Elektronički zapis radno –pravnog statusa iz baze podataka Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje izdan u vrijeme natječaja životopis IV. Kandidat/kinja koji/a prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozvati na to pravo, odnosno uz prijavu priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu. Kandidat/kinja može ostvariti prednost sukladno članku 102.Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i njihovim obiteljima(N.N.121/17), uz sve potrebne dokaze na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/ Prijave s traženom dokumentacijom u omotnici s naznakom „Za natječaj- odgojitelj“ potrebno je dostaviti poštom ili osobno na adresu: Dječji vrtić ČAROBNO OGLEDALCE VATROSLAVA JAGIĆA 13. 42223 VARAŽDINSKE TOPLICE

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:92055238

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare