Odgojitelj/ica djece rane i predškolske dobi  HZZ OGLAS

DJEČJI VRTIĆ SMOKVICA
Mjesto rada:
Luka
Rok prijave:
19.08.2022.

Mjesto rada:
LUKA, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; zamjena
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
mobitel: 098 9265600
pisana zamolba: Pojatno, M. Gupca 92, 10290 Zaprešić
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis poslova: poslovi odgojitelja u jaslicama i vrtiću. Uvjeti za radno mjesto su: uvjeti prema Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/03 i 57/22) i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97) Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola. Uz prijavu na natječaj (vlastoručno potpisanu) potrebno je priložiti sljedeće dokumente (preslika): životopis, diploma- dokaz o stečenoj stručnoj spremi, elektronički zapis Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u bazi podataka HZMO, ne starije od mjesec dana, dokaz o hrvatskom državljanstvu (domovnica ili osobna iskaznica), uvjerenje da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak za neko od kaznenih djela navedenih u čl.25. st.1. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ 10/97,107/07, 94/13 i 57/22), ne starije od mjesec dana.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
125095135
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.