Odgajatelj/ ica  HZZ OGLAS

Mjesto rada:
Karlovac
Rok prijave:
03.10.2022.

Mjesto rada:
KARLOVAC, KARLOVAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Viša ili prvostupanjska
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; novootvoreni poslovi
mogućnost zaposlenja osobe sa invaliditetom
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
najava na telefon: 047 600392
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Potrebni uvjeti za rad:

- VŠS/ VSS - učitelj/ ica razredne nastave, profesor/ ica, socijalni/a pedagog/inja, socijalni/a radnik/ca ili psiholog/ inja

- afinitet za rad sa djecom
- motivacija za rad s ranjivim skupinama- djecom žrtvama nasilja u obitelji
- fleksibilnost
- visoki stupanj odgovornosti prema poslu
- sposobnost timskog i samostalnog rada
Opis radnog mjesta:
- neposredan rad s djecom i komunikacija s roditeljima
- usavršavanje
- vođenje potrebne administracije vezano za rad s korisnicima
- komunikacija i suradnja sa drugim članovima stručnog tima te drugim dionicima
- osmišljavanje i sudjelovanje u javnim akcijama
- objavljivanje na društvenim mrežama i na web stranici
- javni istupi u medijima
- praćenje natječaja za financiranje udruge i sudjelovanje u pisanju prijava na iste
Što Vam nudimo:
- ugovor o radu na određeno vrijeme (probni rok 3 mjeseca) s mogućnošću produljenja ugovora
- rad u timu u kojem se uz profesionalnost cijene kvalitetni odnosi i međusobna suradnja
- izazovan i dinamičan posao
- mogućnost kontinuiranog profesionalnog rasta i razvoja
- priliku za suradnju s drugim profilima stručnjaka u području rada sa žrtvama nasilja u obitelji
Prijava na natječaj treba sadržavati: - životopis - dokaz o stručnoj spremi - uvjerenje o nekažnjavanju, ne starije od datuma objave natječaja - potvrdu ili elektronički zapis o radno-pravnom statusu, ne starije od mjesec dana.
Prednost je iskustvo u pružanju usluge pomoći u učenju za djecu školske dobi.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
126613817
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje