Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 22.06.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Odgajatelj/ica u organiziranom stanovanju

- dana
UDRUGA ZA ZBRINJAVANJE DJECE BEZ ODGOVARAJUĆE RODITELJSKE SKRBI IZVAN VLASTITE OBITELJI 'NOVA BUDUĆNOST'
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Samobor
Rok prijave:
22.06.2018.
Mjesto rada:SAMOBOR, ZAGREBAČKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:2
Razina obrazovanja:Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Uvjeti na radnom mjestu:Terenski rad
Radno iskustvo:2 godine
Vrsta zaposlenja:Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Nema smještaja
Vozački ispit:Kategorija B
Poslodavac:UDRUGA ZA ZBRINJAVANJE DJECE BEZ ODGOVARAJUĆE RODITELJSKE SKRBI IZVAN VLASTITE OBITELJI 'NOVA BUDUĆNOST'
Kontakt:mobitel: 091 2334585 e-mailom: udruga.nova.buducnost@gmail.com
Ostale informacije:

Opis poslova: skrb o djeci bez odgovarajuće roditeljske skrbi u organiziranom stanovanju. U obzir dolazi magistar/ra - soc. pedagog/inja, psiholog/ica, soc. radnik/ca, teolog/inja i dr. društveno humanistička usmjerenja.

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:91916583

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare