Novinar / Urednik (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
25.09.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Traži se novinar/ka / urednik/ca za rad na internetskom news portalu www.dnevno.hr!

Tražite nove izazove, upravo ste diplomirali ili ste još uvijek student?
News portal Dnevno.hr raspisuje natječaj za radno mjesto na pozicijama novinar/urednik.
Posebne pogodnosti:
- Ugodna radna okolina
- Mogućnost dodatne edukacije/školovanja
- Mogućnost brzog napredovanja
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme, stručno osposobljavanje, honorarni posao / freelance, student servis, praksa
Županija:

- radno iskustvo minimalno 1 godinu / za pripravnike bez iskustva
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- razvijene pismene vještine
- sistematičnost u radu i analitičko razmišljanje
- odlično poznavanje MS Office korisničkih paketa u poslovnom okruženju
- poštivanje stroge povjerljivosti poslova društva

UVJETI NOVINAR / UREDNIK:
- VSS, poželjan smjer novinarstva / prednost pripravnici
- do 1 godina iskustva u novinarstvu (nije neophodno
- poznavanje aktualnih društveno-političkih i gospodarskih kretanja
- lokalna informiranost
- samostalnost, proaktivnost, visoka razina motivacije
- spremnost na dinamičan i brz radni tempo.

Nudimo rad na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja.

Prijavu možete poslati na email: [email protected], s pismom namjere i životopisom.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina