Novinar (m/ž)

Mjesto rada:
Požega
Rok prijave:
08.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tražimo novinara (m/ž) za rad na portalu požeški.hr.

Radi se većinom u gradu Požegi, ali i na području cijele Požeško-slavonske županije (ovisno o događanjima).
Posebne pogodnosti:
- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje
- nudimo ugovor na neodređeno vrijeme
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme

Od osobe očekujemo informatičku pismenost te je prednost poznavanje rada u Wordpressu.

Ako osoba nikad nije radila ovaj ili sličan posao, a voljna je naučiti, spremni smo joj pružiti priliku.

Kandidat mora posjedovati vozačku dozvolu B kategorije.

Prijavite se putem emaila [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
dobro