Novinar (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
16.11.2017.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Privredni vjesnik, hrvatski poslovno-financijski tjednik, zbog povećanja obujma posla, traži komunikativnu, ambicioznu i sposobnu osobu - novinara/ku suradnika za tjednik i sva njegova izdanja.

- poslovi pisanja tekstova za sva izdanja u vlasništvu poslodavca - print, elektronskim i online te video publikacijama
Posebne pogodnosti:
- stjecanje vrijednog radnog iskustva
- mogućnost stalnog angažmana
- poticajna primanja sukladno učinkovitosti
- vrsta zaposlenja: honorarno, studentski ugovor, rad na određeno, outsourcing
rad na određeno vrijeme, honorarni posao / freelance, student servis
Županija:

Znanja i kvalifikacije:
Što očekujemo?
- Marljivu, produktivnu i odgovornu osobu koja želi stjecati nova znanja i vještine
- Izražen interes za pisanje tema iz područja gospodarstva
- Pismenost i poznavanje standarda hrvatskog jezika
- Dobro poznavanje engleskog jezika

Uvjeti
- SSS/VŠS/VSS
- minimalno jednogodišnje iskustvo u novinarskim poslovima
- izvrsne komunikacijske i prezentacijske vještine
- pouzdanost, odgovornost i ambicioznost, učinkovitost, proaktivnost
- izvrsna računalna i opća pismenost
- poznavanje tržišta tiskanih i elektroničkih, novih medija
- poznavanje terminologije u gospodarstvu
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
dobro
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina