Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 22.03.2018. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Noćni recepcionar/ka

- dana
Poslodavac:
PLATANUS D.O.O. ZA TRGOVINU, TURIZAM I UGOSTITELJSTVO
Kategorija:
Administrativna zanimanja
Mjesto rada:
Plat
Rok prijave:
22.03.2018.
Mjesto rada:PLAT, DUBROVAČKO-NERETVANSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:1
Razina obrazovanja:Srednja škola 4 godine Viša ili prvostupanjska Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Informatička znanja:Potrebno poznavanje osnova informatike osnove korištenja računala u Windows okruženju
Uvjeti na radnom mjestu:Rad na jednom mjestu
Radno iskustvo:Nije važno
Vrsta zaposlenja:Na određeno; sezonski
Radno vrijeme:Puno radno vrijeme
Smještaj:Zajednički smještaj
Poslodavac:PLATANUS D.O.O. ZA TRGOVINU, TURIZAM I UGOSTITELJSTVO
Kontakt:e-mailom: sales@platanus.hr
Ostale informacije:

Opis poslova: obavlja jednostavne operativne poslove na recepciji poput izdavanja kartica/ključeva gostima, pružanja informacija i praćenja gostiju do sobe/restorana; ažurira i arhivira svu dokumentaciju prikupljenu tijekom smjene, uz nadzor recepcionara obavlja i složenije recepcijske poslove, vodi evidencije i piše izvješća po uputi recepcionara/nadređene osobe. Mjesto rada: Plat (hotel Plat), smještaj i hrana osigurani. Očekivani početak rada 15.04.2018. Zamolbu sa životopisom poslati na sales@platanus.hr , pod naslovom "natječaj za posao"

Podaci su preuzeti sa:www.hzz.hr
Šifra radnog mjesta:90525212

Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.

Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare