Njegovateljica / Njegovatelj

12 dana
Poslodavac:
Naton ljudski potencijali d.o.o.
Kategorija:
Zdravstvo, socijalni rad i skrb
Mjesto rada:
južna Njemačka
Rok prijave:
31.08.2019.

Opis radnog mjesta: Naton ljudski potencijali d.o.o. za klijenta traži:

više izvršitelja, Njemačka

Nudimo mogućnost zapošljavanja NJEGOVATELJICI/NJEGOVATELJU koji bi radili u Domu za starije osobe u Njemačkoj putem našeg partnera njemačke agencije za zapošljavanje.
Posebne pogodnosti:Uvjeti:
- mjesečna neto plaća 1900 Eura + dodaci za prekovremene, rad vikendom i dr.
- plaćen smještaj
- lokacija rada: više lokacija prvenstveno u južnoj Njemačkoj, te po dogovoru
- početak rada: čim prije/po dogovoru
Vrsta posla:stalni radni odnos
Županija:Inozemstvo
Država:Njemačka

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Očekuje se:
- EU državljanstvo
- iskustvo rada u 24-satnoj njezi starijih osoba min. 6 mjeseci
- njemački jezik u govoru min. A2 ili B1 (sporazumijevanje, razgovor)
- spremnost na rad u inozemstvu; fizička i zdravstvena spremnost na rad
- profesonalnost, odgovornost, spremnost na edukacije
- pozitivna i pristojna osoba koja uredna i drži do svog izgleda i higijene
- osoba koja ima razumijevanja i voli raditi u njezi starijih osoba

NAČIN PRIJAVE
Molimo poslati životopis s naslovom u predmetu NJEGOVATELJICA/NJEGOVATELJ te Vaše ime i prezime na e-mail adresu: info@natonhrcroatia.com

Životopis ujedno možete poslati poštom na adresu: Naton ljudski potencijali d.o.o., Kralja Zvonimira 2/3, 10000 Zagreb

VAŽNO
* Molimo da u životopis stavite Vašu fotografiju, te datum i mjesto rođenja i Vaš mobilni telefon.
* Ukoliko ne znate njemački jezik na razini min. A2, molimo da se ne prijavljujete.

Naton ljudski potencijali d.o.o. za zapošljavanje ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA UP/I-102-02/14-03/09, URBROJ 524-04-02-01/2-14-6
Strani jezik:njemački

Kontakt podaci

Naziv poduzeća: Naton ljudski potencijali d.o.o.
Adresa:Zvonimirova 2/III, 10000 Zagreb
Županija:Grad Zagreb
Internet adresa:www.natonhrcroatia.com

Brza prijava
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare