Njegovatelj / Njegovateljica

Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
20.10.2019.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za sve kandidate iz medicinskog područja koji se žele okušati u radu u Njemačkoj, ms personal & service GmbH stoji na raspolaganju kao Vaš prvi poslodavac u Njemačkoj.

Tražimo:
• Njegovatelje i njegovateljice
Posebne pogodnosti:
Nudimo:
• Ugovor o radu temeljen na njemačkom tarifnom ugovoru
• Plaćeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje
• Godišnji odmor u skladu s njemačkim zakonima
• Plaćeni putni troškovi
• Osiguran smještaj
• Posredovanje u zapošljavanju kod naših klijenata (bolnice, klinike, starački domovi…) diljem Njemačke
• Dinamičan rad u moderno opremljenim ustanovama
• Pomoć pri administrativnim formalnostima vezanim uz početak života u Njemačkoj
• Kontakt osobe sa znanjem hrvatskog jezika

Nudimo Vam mogućnost fleksibilnih, raznovrsnih angažmana u različitim klinikama i staračkim domovima. Uz fleksibilan način rada možete upoznati različite njemačke bolnice kao i različite gradove u kojima ćete tijekom rada živjeti. Ovisno o Vašim željama možete trajno ostati živjeti i raditi u Njemačkoj ili ostati samo jedno određeno vrijeme, koliko Vam odgovara, nakon čega se opet možete vratiti u Hrvatsku.
Naše posredovanje u Vašem zapošljavanju za Vas je potpuno besplatno. Prema nama nemate nikakvih financijskih obaveza.
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
• Iskustvo rada u staračkom domu ili završeno obrazovanje za njegovatelja/icu
• Komunikacijsko poznavanje njemačkog jezika u govoru i pismu
• Državljanstvo EU
• Ljubav prema radu sa starijima i nemoćnima

Ako je nas oglas pobudio Vaš interes, pošaljite nam svoj životopis i motivacijsko pismo na njemačkom ili engleskom jeziku, dokaz o stručnoj spremi i potvrdu o poznavanju njemačkog jezika (ukoliko je imate) na email adresu [email protected].
Za obavijesti na hrvatskom jeziku mozete kontaktirati Vivijanu Vidas od ponedjeljka do petka od 09:00 do 17:00 sati na +49 (0)30 28445996 ili mobitel +49 (0)160 908 76 526 (Viber/WhatsApp).
Veselimo se Vasoj prijavi!
Strani jezik:
njemački