Njegovatelj / Njegovateljica u staračkom domu

Mjesto rada:
Mulingar, Irska
Rok prijave:
30.04.2021.
Plaća:
od 1 858 € do 2 256 € neto  (Kalkulator plaće)

O poslu

Opis radnog mjesta:
Jedna smo od vodećih pružatelja profesionalnih usluga specijalizirani za zapošljavanje medicinskih sestara, liječnika i njegovatelja u Velikoj Britaniji i Irskoj. Zapošljavamo u bolnicama, staračkim domovima, centrima za njegu te kod privatnih klijenata za kućnu njegu.

Tražimo njegovatelje za rad u staračkim domovima u Irskoj.

Glavne odgovornosti na poslu:
- Pomaganje u svakodnevnim aktivnostima poput održavanje higijene, odijevanja i pružanje ostalih svakodnevnih potreba koje starija osoba treba.
- Pomaže pri uzimanju lijekova kako je definirano u postupku liječenja te izvještava o svim promjenama u fizičkom stanju i / ili ponašanju starije osobe.
- Održavanje čistog, sigurnog i urednog okruženja.
- Djelujte brzo i odgovorno u hitnim slučajevima.
Posebne pogodnosti:
Uvjeti rada za naše njegovatelje:
- plaća: 1800-2200 eura bruto mjesečno
- potrebno je radno iskustvo
- dobro poznavanje engleskog jezika
- 36-48 sati rada tjedno
- rad u smjenama
- osiguran smještaj
- refundiranje avionske karte
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Irska

Znanja i kvalifikacije:
- Dobro poznavanje engleskog jezika (B1 razina)
- Minimalno 6 mjeseci iskustva u radu i njezi starijih osoba

Ukoliko ste zainteresirani te imate odgovarajuće kvalifikacije za posao molimo da nam svoj životopis pošaljete na engleskom jeziku putem donjeg linka Brze prijave.
Strani jezik:
engleski