Njegovatelj/ica  HZZ OGLAS

RE-24 Jobs društvo s ograničenom odgovornošću za zapošljavanje i posredovanje u zapošljavanju
Mjesto rada:
Njemačka
Rok prijave:
23.06.2023.

Mjesto rada:
NJEMAČKA
Broj traženih radnika:
9
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Radno iskustvo:
1 godinu i 6 mjeseci
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; novootvoreni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: SLAVONSKA AVENIJA 1C, 10 000 ZAGREB
najava na telefon: 01 7709005
mobitel: 099 3395848
e-mailom: [email protected]
putem linka: https://www.re24jobs.com/hr
Ostale informacije:
RE-24 je firma za ustupanje radnika za Njemačko tržište. Baziramo se na dvadesetčetverosatnoj njezi starijih i nemoćnih ljudi te smo u potrazi za njegovateljicama / medicinskim sestrama koje su voljne i spremne pružiti svoju pomoć ljudima kojima je potrebna. Sjedište nam je u Zagrebu, Hrvatska na adresi Slavonska Avenija 1c.
UVJETI: •fizička i psihička stabilnost •ravnoteže i strpljenje •pozitivan stav prema radu sa starijim osobama kojima je potrebna njega •sposobnost i spremnost na komunikaciju i suradnju s pacijentima, njihovom rodbinom, zaposlenicima i nadređenima •organizacijske vještine •samouvjereno držanje i tečnost u jeziku •povjerljivost i pouzdanost Vozačka dozvola B kategorije je poželjna, ali nije i obavezna. Poznavanje njemačkog jezika je jako važno (minimalno A1 - A2 nivo njemačkog jezika).
POSLODAVAC NUDI: •državni praznici u Njemačkoj su plaćeni 50€ više na Vašu mjesečnu plaću •plaćene usluge prijevoza sa strane nas kao agencije •vlastiti smještaj kod ugodnih i ljubaznih obitelji •visa / radna dozvola za državljanine trećih zemalja •ugovor o radu •mjesečna primanja na vrijeme •zdravstveno i mirovinsko osiguranje
OPIS POSLA: •održavanje samostalnosti kroz profesionalno vođenje kućanstva osoba kojima je potrebna skrb •održavanje dobre kvalitete života bolesnika kroz odgovarajuću skrb •rad u skladu sa higijenskim propisima Podrška za njegu: •pomoć prilikom ustajanja ili sjedenja •pomoć pri oblačenju i svlačenju •osobna higijena •provođenje njege oralne i zubne proteze •njega kose, noktiju i stopala •češljanje pacijenta •pomoć pri korištenju pomagala za njegu (boca za urin itd.) •pratnja do toileta •pratnja liječniku Kućanski poslovi: •zajedničko planiranje svih potrebnih kućanskih poslova koje bolesnik još može obavljati samostalno •pomoć u kućanskim poslovima •zajedničko kreiranje popisa za kupovinu •pratiti bolesnika pri većim kupnjama ili samostalno kupovati •kuhati •ako je potrebno, poduprijeti unosom hrane •čišćenje stana (npr. pospremanje, pranje) •pranje rublja (pranje, peglanje i po potrebi popravak rublja) Mjesto rada: Mannheim i Speyer. Izaslani radnici.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131617916
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2024, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.