Njegovatelj/ica za programe podrške u lokalnoj zajednici  HZZ OGLAS

Poslodavac:
Dom za starije osobe Trešnjevka Zagreb
Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
03.06.2023.

Mjesto rada:
ZAGREB
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Završena osnovna škola
Radno iskustvo:
3 mjeseca
Vrsta zaposlenja:
Na neodređeno; upražnjeni poslovi
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Nema smještaja
Prijevoz:
U cijelosti
Kontakt:
pisana zamolba: Dom za strije oosbe Trešnjevka Trg Slavoljuba Penk
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: terenski rad, obavlja kućanske poslove u kući korisnika, nabava živižnih namirnica, pomoć u pripremanju obroka, pranje posuđa, pospremanje stana,nabava lijekova i drugih potrepština i druge potrebe korisnika, pratnja liječniku odlazak do pošte.
Uvjeti: osnovnoškolsko o brazovanjei tečaj za njegovatelja/icu, najmanje 3 mjeseca radnog iskustva.
Uz pisanu prijavu priložiti zamolbu sa životopisom,preslika domovnice,dokaz o stručnoj spremi, presliku uvjerenja o sposobljavanju njegovatelja/icu, potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO-a,uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci.
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
133697352
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje