New Business Manager (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
23.09.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Universal Media (UM) je vodeća full service medijska agencija specijalizirana za planiranje i zakup medijskog prostora na svim medijskim platformama za neke od najvećih lokalnih, regionalnih i internacionalnih kompanija.

Nastojimo izbrisati granicu između medija i kreativnosti, podataka i sadržaja te vještine i umjetnosti.

U potrazi smo za novim/om članom/icom tima koji je znatiželjan/a, vedar/a, poštuje različitosti, njeguje osobni i profesionalni integritet i uvažava druge.
Tražimo pojačanje na poziciji New Business Manager!

Pozivamo te da se pridružiš timu na zajedničkom putu u ostvarenju naše misije:

"Prepoznati trenutke u kojima će poruke brendova dostići maksimUM utjecaja i relevantnosti".

Više o poziciji:
• Priprema, prilagođavanje i obrana biznis plana (dalje BP) u segmentu razvoja new business
• Ispunjenje NB strategije, operativnih ciljeva i inicijativa
• Izrada, praćenje i realizacija new business plana agencije
• Ispunjenje new business ciljeva kroz aktivnosudjelovanje i vođenje new business projekata
• Postavljanje i implementacija procesa new business planiranja - od definiranja targeta do realizacije plana, a u cilju ispunjenja biznis plana u segmentu vezanom za plan rasta i novih poslova (klijenata)
• Kontakt s klijentima kroz cold calling i cold mailing i razvoj mreže kontakata s ciljem prezentiranja agencijskih usluga i definiranja potreba potencijalnih klijenata

Kod nas u timu te čeka:
• Puna podrška za svakog člana tima, ali i odgovornost za svoje procese i zadatke
• Prilika da surađuješ s nekim od najvećih internacionalnih klijenata na značajnim projektima

Želimo da se naši zaposleni osjećaju sigurno i zadovoljno na radnom mestu, pa smo im osigurali:
• Mjesečne kompanijske proslave i druženja
• Klizno radno vrijeme i mogućnost povremenog rada od kuće
• Team building okupljanja i sportske aktivnosti
• Osim toga, pružamo još dosta benefita: Novogodišnji darovi za djecu (vouchers), mjesečne karte za kazalište, ulaznice za druge sezonske događaje...
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
Od kandidata očekujemo:
• poznavanje medijskog tržišta u Hrvatskoj
• poznavanje međunarodnih trendova vezanih za medij sko oglašavanje
• poznavanje usluga i klijenata s kojima surađuju ostale agencije članice grupe
• da ima kontakte u ključnim medijima, institucijama, poslovnim udruženjima i poslovnoj zajednici u cjelini
• da posjeduje prezentacijske i pregovaračke vještine

Ti si za naš tim, ako si:
• otvoren/a i komunikativan/a
• dobro si organiziran/a i odgovorno ispunjavaš sve taskove.

Ukoliko ste zainteresirani za ovu poziciju i ispunjavate uvjete natječaja, molimo Vas da nam dostavite svoj CV u elektronskoj formi na mail adresu [email protected] i u kopiju maila obavezno dodati [email protected]

Napomena: Sve prijave će biti razmatrane u punoj poverljivosti, a samo kandidati koji uđu u uži izbor će biti kontaktirani.
Minimalna stručna sprema:
Fakultet
Strani jezik:
engleski
Poznavanje rada na računalu:
napredno