NDT inženjer (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
14.03.2018.
Kompanija smo s 68-godišnjim iskustvom u području osiguranja i kontrole kvalitete strojarskih i zavarivačko-montažnih radova, praćenju energetske i procesne opreme u eksploataciji te u certificiranju proizvoda i osoblja. U stalnoj smo potrazi za kvalitetnim kadrovima koji će ojačati naš tim, te nam se u ovome trenutku pridružite kao:

NDT inženjer (m/ž) – više izvršitelja

Opis posla

Za radna mjesta poželjna su znanja, vještine i iskustva u ispitivanju bez razaranja (NDT – Non-Destructive Testing) na energetskim, petrokemijskim, procesnim postrojenjima te strojarskim objektima u izgradnji i montaži.
  • operativno vođenje i nadzor nad provođenjem ispitivanja NDT metodama
  • razvoj u području NDT ispitivanja
  • suradnja na gradilištima sa osobljem investitora

Uvjeti

  • VSS diplomirani inženjer strojarstva ili fizike
  • iskustvo u ispitivanju, operativnom vođenju i nadzoru nad NDT ispitivanjem
  • vozačka dozvola B kategorije
  • znanje engleskog jezika (aktivno u govoru i pismu), znanje drugog stranog jezika (njemački) je prednost

Što nudimo

  • redovna i primjerena primanja
  • ugodne i primjerene uvjete rada
  • dinamičan timski rad u kompaniji, povezan s putovanjima u zemlji i inozemstvu
  • stručna usavršavanja i školovanja u zemlji i inozemstvu

Svoj životopis dostavite zaključno do 14.03.2018.
na e-mail: [email protected]
ili fax: 01 2408 032

TPK – ZAVOD ZA ENERGETSKU I PROCESNU OPREMU d.d.
Energy & process equipment applied research centre
Slavonska avenija 20, 10000 ZAGREB
www.tpk-zavod.hr