Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 03.01.2020. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Nastavnik/nastavnica - profesor/profesorica engleskog jezika  HZZ OGLAS

- dana do isteka
MALI GENIJALCI jednostavno društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
Mjesto rada:
Varaždin
Rok prijave:
03.01.2020.

Mjesto rada:
VARAŽDIN, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
1
Razina obrazovanja:
Fakultet, akademija, magisterij, doktorat
Radno iskustvo:
Nije važno
Vrsta zaposlenja:
Drugi oblici rada
Radno vrijeme:
2 sata tjedno
Smještaj:
Nema smještaja
Kontakt:
mobitel: 098 598630 e-mailom: maliprinc.skola@gmail.com
Ostale informacije:

Opis poslova: poučavanje engleskog jezika djeci od 4 do 15 godina, rad u malim grupama do osam polaznika u novim učionicama, učenje kroz didaktičke igre, pjesme, ples i glumu. Poslodavac osigurava program te udžbenike i materijale poznatih izdavačkih kuća. Radno vrijeme je, prema dogovoru, od 2 do 8 sati tjedno. Uvjeti: - nastavnik/profesor m/ž engleskog jezika ili završen fakultet sa programom pojačanog engleskog jezika - u obzir dolazi i apsolvent/ica - obavezno odlično znanje engleskog jezika, poželjno poznavanje još jednog stranog jezika - poželjno iskustvo rada sa djecom. Za prijavu na posao poslati zamolbu i kratak životopis na dolje navedeni e-mail. Mjesto rada - adresa: Vinka Međerala 15, Varaždin. Radi se preko ugovora o djelu.

Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
104675436
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje
Sva prava pridržana © 2020, www.hzz.hr
Sadržaj ovog oglasa je prenesen sa službenih stranica Hrvatskog zavoda za zapošljavanje.
Portal Posao.hr ne odgovara za eventualnu netočnost podataka u oglasu.