Mrežni inženjer (m/ž)

Mjesto rada:
Ljubljana
Rok prijave:
06.04.2018.

O poslu

Opis radnog mjesta:
• Rad na izvođenju projekata koji se odnose na implementaciju i održavanje telekomunikacijskih, transportnih i komunikacijskih mreža s naglaskom na integraciju i informacijsku sigurnost;
• Projektiranje i izvođenje usluga implementacije, integracije i održavanja podsistema i usluga unutar transportnih i komunikacijskih mreža;
• Samostalno pružanje zadovoljavaljuće tehničke podrške (ISO/OSI nivo 2 i nivo 3) korisnicima;
• Priprema dokumentacije i tehničkog obrazovanja za saradnika i kupce, izvođenje nastavnih radionica;
• Rad u timovima na pripremi tehničkog sadržaja i prijedloga rješenja za kupce.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Slovenija

Znanja i kvalifikacije:
Zahtjevi za kandidata:
• Najmanje 3 godine radnog iskustva na području telekomunikacija, sa oblikovanjem, implementacijom i održavanjem lokalnih, metro i bežičnih komunikacijskih mreža i podatkovnih centara;
• Dobro poznavanje tehnologija definiranih u ISO/OSI referentnom modelu na nivou 2 i 3 (podatkovni i mrežni nivo), kao i primjenu na složene lokalne, metro ili podatkovne mreže.

Očekujemo iskustvo u radu sa slijedećim tehnologijama:
• IT security rješenja, osiguravajući visoku dostupnost
• Next Generation Firewall, siguran daljinski pristup, data flow tunneling,
• High availability of building blocks and services
• Sposobnost samostalnog izvođenja i praćenja implementacije, te implementiranje dokaznog koncepta rješenja (uključujući anketu o zadovoljstvu);
• Rješavanje problema i sposobnost analitičkog promatranja i uočavanja greške;
• Vozačka dozvola za vozila kategorije B (osobna vozila);
• Kandidati s važećim certifikatima vodećih dobavljača hardvera biti će tretirani preferencijalno;
• Kandidati s potvrđenim projektnim referencama na slovenskom ili EU tržištu biti će tretirani preferencijalno;
• Poznavanje engleskog jezika (govorna i pisana komunikacija) je nužno;
• Potreban je posvećeni, motivirani, neovisni i proaktivni stav;
• Kandidat treba imati analitički um, ustrajnost i dobru komunikativnost (čitanje, pisanje i govor);
• Dobar timski rad i sposobnost vođenja projektnih grupa;
• Poznavanje informatičkih alata za upravljanje projektima;
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Poznavanje rada na računalu:
napredno
Potrebno radno iskustvo:
tri godine