Mornar (m/ž)

Mjesto rada:
Marina Ičići
Rok prijave:
15.10.2017.

Ako ste spremni za novo radno iskustvo

PRIDRUŽITE NAM SE

jer tražimo kandidata za radno mjesto

MORNAR
1 izvršitelj (m/ž) - Prijava
(Plovilo je trenutno na vezu u Marini Ičići)

ZADUŽENJA:

  • Briga o ispravnosti plovila, vršenje manjih popravaka
  • Priprema plovila za isplovljavanje
  • Ažuriranje i nadopuna brodskog inventara
  • Održavanje čistoće i urednosti plovila

ŠTO NUDIMO:

  • nudimo Vam temeljito uvođenje u posao
  • stimulativna primanja
  • profesionalno, dinamično i ugodno radno okruženje
  • mogućnost stalnog zaposlenja

POSEBNI UVJETI:

  • Poznavanje mornarskih vještina
  • Položen ispit za voditelja brodice B kategorije
  • Prednost: završena pomorska škola, u obzir dolazi student Pomorskog fakulteta
  • Vozačka dozvola B kategorije

OD VAS OČEKUJEMO:

  • visoku razinu radne etike i poštenja
  • lojalnost
  • spremnost na terenski rad

Doprinos svakodnevnim izuzetnim rezultatima naše kompanije temelji se na visokoj motivaciji, predanom radu i povjerenju našeg tima.

ZAINTERESIRANI?

Ako prepoznajete sebe u opisanim karakteristikama, pošaljite nam svoju pisanu prijavu sa životopisom, zamolbom, brojem telefona te preslikom osobne iskaznice na adresu:

Plodine d.d., Ružićeva 29, 51000 Rijeka,

s naznakom «ZA NATJEČAJ – MORNAR»

putem linka za prijavu ili na e-mail: [email protected].

Natječaj je otvoren u periodu 20.09.-15.10.2017.

Kandidate ćemo naknadno obavijestiti o terminima za razgovor.