Monter u proizvodnji (m/ž)

Mjesto rada:
Liezen, Austrija
Rok prijave:
14.07.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
EVOM d.o.o. za našeg klijenta, poznato austrijsko tvrtku u Liezenu (1 sat iznad Graza) traži 10-15 monter/ka. Tvrtka proizvodi strojeve i uređaje.

• ponavljajući montažerski radovi kod izgradnji većih konstrukcija na području strojogradnje i uređaja
• izrada vijčanih spojeva za crijeva i cijevi
• proizvodnja malih serija
• rad u više smjena od ponedjeljka do petka
Posebne pogodnosti:
Radni uvjeti:
• EU državljanstvo
Plaća je 2150 - 2250 € neto + još 13. i 14. plaća
• Dodatne pogodnosti: besplatan smještaj, kojeg organizira austrijska agencija
Vrsta posla:
stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:
Država:
Austrija

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna znanja i vještine:
• korištenje ručnih alata, zračne brusilice i kutne brusilice
• osobna inicijativa i samostalan rad
• poznavanje čitanja tehničkih crteža
• obavezno je znanje njemačkog jezika barem na razini A2
• poželjna je vozačka dozvola B kategorije i vlastiti auto za dolazak na rad

Radujemo se vašoj prijavi sa njemačkim životopisom na mail: [email protected] ili putem linka za Brzu prijavu. Više informacija na +386 31 343 634 ili +43 6677 967 087.

EVOM d.o.o. I Poljska ulica 12 I 9000 Murska Sobota.
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B