Monter suhe gradnje (m/ž)

Mjesto rada:
Danska, Švicarska, Njemačka, Austrija
Rok prijave:
20.11.2021.

Njemačka tvrtka Lindner Montage + Service GmbH u potrazi je za zaposlenicima

Mjesto rada: Danska / Švicarska / Njemačka / Austrija

Opis radnog mjesta:

  • montaža konstrukcija suhe gradnje
  • montaža gips-kartonskih ploča
  • rad s lopaticom ("špahtlom")
  • proširivanje zidova i stropova

Uvjeti zaposlenja:

  • spremnost za rad
  • poznavanje njemačkog jezika je prednost
  • poznavanje tehnologija korištenih u gradnji
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo:

  • zaposlenje u dobrostojećoj tvrtki s dugogodišnjim radom
  • stalno zaposlenje
  • dobri uvjeti plaćanja, službeno vozilo i smještaj
  • mogućnost napredovanja

Zainteresirani kandidati mogu se javiti idućim kontaktima:

Glavno sjedište
Lindner Montage + Service GmbH | Osloer Straße 100 | 13359 Berlin

Drugo sjedište u Njemačko
Lindner Montage + Service GmbH | Bahnhofstraße 23a | 94424 Arnstorf

Milekovic Mario / Ured: +49 8723207719 / Mob.: +49 15115990957