Monter strojarskih instalacija i konstrukcija (m/ž)

Mjesto rada:
Zagreb
Rok prijave:
28.05.2023.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Svaki projekt izvodimo u skladu s najvišim standardima i to očekujemo od svakoga tko se pridružuje našem timu. Mnogo tražimo, ali mnogo i dajemo zauzvrat.
Redovita plaća kod nas nije “benefit”, nego poštivanje odnosa i dogovora koji smo sklopili.
Našim zaposlenicima pružamo potporu u ishodovanju majstorskog ispita. Projekti koje izvodimo su dinamični i izazovni što je svakako dobra motivacija za radnika sa žarom za ovaj posao. Toj dinamici doprinosi prijateljska i ugodna atmosfera.
Nadamo se da ćete se pronaći u opisu posla koji slijedi, kao i u vrijednostima koje njegujemo.

Tražimo montera koji je upoznat s materijalima i alatima potrebnim za izvođenje strojarskih instalacija.

Opis posla:
- montaža strojarskih instalacija u zgradarstvu i industrijskim postrojenjima
- izrada i montaža svih vrsta čeličnih cjevovoda (crno / inox) na termotehničkim i procesnim sustavima
- montaža termotehničke i procesne opreme
- izrada i montaža čeličnih konstrukcija
- korištene tehnologije zavarivanja: TIG, REL, plinsko
Posebne pogodnosti:
Nudimo jasan i korektan odnos u kojem obje strane u svakom trenutku znaju na čemu su. Naša će suradnja započeti s probnim radom od 6 mjeseci, ako si odgovaramo, krećemo sa zasnivanjem radnog odnosa na neodređeno. Uz ugodno radno okruženje, koje se prije svega temelji na poštovanju i uvažanju, nudimo i kontinuirano školovanje i usavršavanje.
Vrsta posla:
stalni radni odnos

Znanja i kvalifikacije:
- KV / SSS
- iskustvo na istim ili sličnim poslovima
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola