Monter solarnih panela (m/ž)

Mjesto rada:
Zadar
Rok prijave:
30.10.2016.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Zanima te rad na dinamičnim projektima, s najsuvremenijim tehnologijama vezanim za grijanje i hlađenje? Voliš li dijeliti s drugima iskustvo svojih dosadašnjih uspjeha? Uvijek nastojiš pronaći najbolje moguće rješenje za zadatak na kojem radiš? Onda si osoba kakvu tražimo.

Nudimo ti priliku za uspjeh u jednoj od vodećih hrvatskih tvrtki za solarnu opremu, grijanje i hlađenje, mogućnost za učenje i razvoj vještina kroz sudjelovanje na velikim projektima, kao i redovito prisustvovanje stručnim konferencijama i seminarima u zemlji i inozemstvu.

Vodeći smo distributer solarne opreme, sustava za hlađenje i grijanje, pa zbog širenja poslovanja za naš tim u ZADRU tražimo:

MONTERA SOLARNIH PANELA
– više izvršitelja
Vrsta posla:
rad na određeno vrijeme

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti:
- Tehnički smjer - SSS, KV, VKV, VŠS
- Vozačka dozvola B kategorije
- Visoka sposobnost rješavanja složenijih kvarova
- želja i sposobnost za učenje
- Radno iskustvo najmanje godinu dana
- Sklonost timskom radu
- Spremnost na putovanja
- Samosvjesnost, samoorganiziranost i otvorenost

Što nudimo:
- zaposlenje na određeno vrijeme s mogućnošću prelaska na neodređeno vrijeme
- odličnu radnu atmosferu
- neprekidno stručno usavršavanje
- službeni mobitel te službeno vozilo
- stimulativna primanja shodno uloženom trudu i zalaganju

Molimo prijavite se donjom Brzom prijavom ili na e-mail: [email protected].
Telefonske informacije su isključene.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
engleski
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
jedna godina