Monter prozora (m/ž)

Mjesto rada:
Villingen-Schwenningen (Njemačka)
Rok prijave:
31.01.2021.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Za našeg klijenta iz Njemačke - Villingen-Schwenningen tražimo radnike Montere prozora (m/ž).

Montaža i demontaža prozora, vanjskih i unutarnjih vrata, okvira vrata u stambenim zgrada. Polaganje i montaža prozorskih dasaka. Ukanjanje stare građevinske stolarije i zamjena za novu. Proizvodnja i montaža prozora od drveta, plastike, aluminija. Postavljanje materijala za brtvljenje. Rad u radionici. Rukovanje mašinama za obradu drva. Materijal se reže, buši, struže, polira....

Broj izvršitelja:
Zapošljavamo 2 izvršitelja.
Posebne pogodnosti:
– Zaposlenje po njemačkim uvjetima
– Ugovor o radu za stalno
– Mjesečna zarada cca 2100 Eura (neto) za cijeli odrađeni mjesec (bez prekovremenog)
– Mogućnost dodatne zarade kroz prekovremeni rad
– Poslodavac nalazi povoljan smještaj u blizini radnog mjesta, trošak smještaja odbija se od plaće
– Plaćen godišnji odmor i božićnica
– 30 dana godišnjeg odmora
– Besplatna podrška naših konzultanata u koordijaciji.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Potrebna znanja i vještine:
- Znanje njemačkog jezika na komunikacijskoj razini
- Radno iskustvo
- Vozačka dozvola B kategorije
- Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
- Samostalnost u radu, pouzdanost.

TEMPUS OCTO d.o.o. je tvrtka koja se bavi poslovima posredovanja pri zapošljavnaju, evidentirano u Knjigu evidencije pravnih i fizičkih osoba koje obavljaju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem pod rednim brojem 118/19 na temelju rješenja Ministarstva rada i mirovinskog sustava, KLASA: 102-02/19-03/47, URBROJ: 524-04-01-01/5-19-2
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Strani jezik:
njemački
Vozačka dozvola:
B
Potrebno radno iskustvo:
tri godine