Monter namještaja i kuhinja (m/ž)

Mjesto rada:
Rijeka, Kukuljanovo
Rok prijave:
20.01.2020.

Perspektivna ugledna tvrtka Möbel land d.o.o. sa novim njemačkim renomiranim brendovima na hrvatskom tržištu za kompletno uređenje doma traži djelatnike na raznim pozicijama unutar tvrtke.

S ciljem jačanja prodajnih timova tražimo motivirane kandidate za poziciju:

Monter namještaja i kuhinja
- Rijeka, Kukuljanovo

Opis radnog mjesta:
  • sporuka i montaža namještaja na adresu kupca

Uvjeti:
  • SSS – poželjno stolarskog/tehničkog usmjerenja
  • samostalnost na poslovima montiranja namještaja
  • poželjno najmanje 1 godina iskustva na izradi i montaži namještaja i kuhinja
  • položen vozački ispit B
  • spremnost za rad na terenu Rijeka i okolica
  • potrebna stručnost, preciznost, samostalnost, odgovornost, marljivost, kreativnost
Ukoliko smatrate da imate navedene kvalifikacije te ste spremni za rad u poticajnoj radnoj, dinamičnoj i naprednoj tvrtki nudimo vam iznadprosječna primanja srazmjerno vašim ostvarenim rezultatima, mogućnost razvijanja i napredovanja u karijeri te stalne edukacije.

Natječaj je otvoren do 20. siječnja 2020.

Svoj životopis s prijavom šaljite putem Brze prijave ili na adresu Tepih centra.

TEPIH CENTAR d.o.o.
Slavonska avenija 19b
10132 Zagreb