Monter/monterka industrijske opreme i strojeva  HZZ OGLAS

KEY TECHNOLOGY društvo s ograničenom odgovornošću za montažu, trgovinu i usluge
Mjesto rada:
Cestica
Rok prijave:
13.07.2023.

Mjesto rada:
CESTICA, VARAŽDINSKA ŽUPANIJA
Broj traženih radnika:
4
Razina obrazovanja:
Srednja škola 3 godine
Srednja škola 4 godine
Poznavanje stranih jezika:
Engleski jezik
Njemački jezik
Uvjeti na radnom mjestu:
Terenski rad
Radno iskustvo:
1 godinu
Vrsta zaposlenja:
Na određeno; povećan opseg posla
Radno vrijeme:
Puno radno vrijeme
Smještaj:
Zajednički smještaj
Prijevoz:
U cijelosti
Vozački ispit:
Kategorija B
Kontakt:
osobni dolazak: DRAVSKA ULICA 8E, 42208 CESTICA
najava na telefon: 042 456780
mobitel: 099 2466539
pisana zamolba: Dravska ulica 8/E, 42208 Cestica
e-mailom: [email protected]
Ostale informacije:
Opis posla: - priprema materijala, alata, naprava i općenito radnog mjesta za izvršenje zadanih zadataka - montaža manjih metalnih konstrukcija - montaža transportne tehnologije za autoindustriju i logistiku - samostalno korištenje odgovarajućeg alata u svakodnevnom radu - spremanje i čišćenje materijala, alata, naprava i općenito radnog mjesta nakon izvršenja radnih zadataka
Mjesto rada: terenski rad, Europska unija (Njemačka, Austrija, Nizozemska, Švedska...)
Poslodavac osigurava prijevoz do mjesta rada i smještaj radnika/radnica. Radnici/radnice će raditi kao izaslani radnici/radnice temeljem ugovora o poslovnoj suradnji.
Poslodavac nudi: - rad u stabilnoj i ugodnoj okolini - stručnu podršku u radu - mogućnost kontinuiranog osposobljavanja i profesionalnog razvoja - plaću u skladu s vašim iskustvom, znanjima i sposobnostima - ugovor na određeno vrijeme, uz mogućnost prelaska na ugovor na neodređeno vrijeme
Podaci su preuzeti sa:
Šifra radnog mjesta:
131598894
HZZ

Hrvatski zavod za zapošljavanje