Pregledavate arhivu oglasa objavljenih na www.posao.hr.
Ovaj oglas je istekao 15.08.2019. i više nije aktivan.
Sadržaj oglasa prikazan je isključivo u informativne svrhe.

Monter (m/ž)

- dana
Poslodavac:
Albra d.o.o za usluge
Instalacije, održavanje, popravak, Zanatska zanimanja i proizvodnja
Mjesto rada:
EU
Rok prijave:
15.08.2019.

Opis radnog mjesta: Traže se monteri s iskustvom u poslovima montaže i demontaže industrijskih postrojenja. Znanje njemačkog jezika je prednost, ali ne i uvjet.

Rad je u državama članicama EU.

Organizirani je i plaćen smještaj i prijevoz od strane poslodavca (nas).

Zbog novih projekata tražimo zaposlenike za rad u Njemačkoj, montere za pripremu lakših i težih konstrukcija. Sa radom se može početi odmah. Rad je za duže razdoblje. Rad u grupama.
Posebne pogodnosti:Nudimo:
- po pokusnom roku mogućnost zapošljavanja na neodređeno vrijeme
- vrlo dobra i redovita primanja
- stimulacije za dobar rad
- tehnički i tehnološki vrlo dobri radni uvjeti
- organizirani prijevoz i smještaj
Vrsta posla:stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme
Županija:Inozemstvo
Država:EU

O zaposleniku

Znanja i kvalifikacije:Od kandidata se očekuje:

- najmanje godinu dana iskustva
- znanje u struci
- po mogućnosti osnovno znanje zavarivanja (REO, MAG)
- barem jedan strani jezik (njemački ili engleski)
- čitanje nacrta vrlo poželjno
- samostalnost u radu
- odgovornost, ozbiljnost.

Pozivamo Vas da nam pošaljete molbu na email: medved.montage@gmail.com ili se javite na broj 0038599 65 66 818.
Minimalna stručna sprema:Tečaj
Strani jezik:engleski, njemački
Vozačka dozvola:B
Potrebno radno iskustvo:jedna godina
Plaća:od 15 000 kn
Oglasnik grupacija:
posao.hr oglasnik.hr auti.hr edukacija.hr
Pomozite poboljšati Posao.hr Pošaljite nam svoje komentare