Monter kabelskih trasa (m/ž)

Mjesto rada:
München, Hannover (Njemačka)
Rok prijave:
13.12.2022.

O poslu

Opis radnog mjesta:
Tvrtka Electa d.o.o./GmbH osnovana je s namjerom stvaranja suvremene tvrtke za planiranje, projektiranje i izvedbu električnih instalacija, koja je u stanju zadovoljiti složene zahtjeve slobodnog tržišta. Već u kratkom vremenskom okviru imamo 50 elektromontera i montera različitih profila i stalno zapošljavamo osposobljeno i kompetentno osoblje. Aktivni smo u Njemačkoj, posebno u Münchenu i Hannoveru, ali i u drugim dijelovima Njemačke. Naši projekti uglavnom se realiziraju u industriji. Izvođenje radova na elektroinstalacijama u industriji temeljna je djelatnost tvrtke Electa d.o.o./GmbH. Opremljeni tehnikom i stručnim kadrom, nudimo našim investitorima zasigurno najoptimalnija rješenja u izvođenju.

U potrazi smo za osobom za radno mjesto:

Monter kabelskih trasa (m/ž).

Opis posla
- izgradnja kabelskih trasa sukladno nacrtima
- montaža/demontaža kabelskih trasa i elemenata
- polaganje kabela i kabliranje po nadzorom elektromontera
- rad na visini

Plaća:
- Od 1800 do 2600 eur
Posebne pogodnosti:
Što nudimo
- kvalitetna, redovita i natprosječna primanja po njemačkim standardima (satnica od 9-16€ neto)
- rad na terenu po principu 3/1 (3 tjedna rada, 1 tjedan slobodno)
- smještaj i prijevoz su osigurani i plaćeni od strane poslodavca
- rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj okolini
- rad u ozbiljnoj i odgovornoj firmi s dugogodišnjom tradicijom
- mogućnost doškolovanja, prekvalifikacije u elektromontera
- rad s visokokvalitetnom tehničkom opremom
- mogućnost zapošljavanja u podružnici tvrtke Electa GmbH

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu, a dodatne informacije možete dobiti telefonskim putem.
Vrsta posla:
stalni radni odnos
Županija:
Država:
Njemačka

Znanja i kvalifikacije:
Uvjeti
- srednje strukovno obrazovanje
- vozačka dozvola B kategorije
- odgovornost i samostalnost u radu
- usmjerenost ka timskom radu
- spretnost u radu sa ručnim alatima (bušilice, brusilice itd.)
- obveza pridržavanja sigurnosnih propisa te propisa vezanih uz zaštitu na radu
- zapošljavamo samo kandidate sa EU državljanstvom

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za Brzu prijavu ili telefonski na +385 40 544 046.
Minimalna stručna sprema:
Srednja škola
Vozačka dozvola:
B